Terzi Mankeni

Polyester ve poliüretan malzeme kullanarak birinci sınıf kaliteli terzi mankeni üretimi yapmaktayız.Terzi mankenlerimiz ürünü provaya hazırlamak için son derece uygundur.Terzi mankeni ürün grubumuz profesyonel terziler, atölyeler, moda tasarımcıları ve terzi meslek okulları için hatasız olarak uluslararası standartlarda üretilmektedir.Terziler için doğru beden ölçülerine sahip terzi mankeni kullanımının ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz.Ürün grubumuzda gövde formlarında bluz, ceketler, elbiseler ve pantolonlar için bacak formlu terzi mankeni çeşitleri bulunmaktadır.Özel terzi mankeni ihtiyaçlarınıza  cevap verebilmekte ve istediğiniz ölçülerde firma standartlarınız veya firma tanıtım mankenleriniz üzerinden kalıp alarak uygulama yapabilmekteyiz.Dilerseniz terzi mankenizi opsiyonel olarak ahşap, krom ayaklı veya yükseklik ayarlı olarak sunabiliriz.Terzi mankenlerimiz direkt olarak kendi üretimimiz olduğundan dolayı terzi istek ve beklentilerinin tamamını karşılayabilmekteyiz.

Dünya standartlarında beden ölçülerine sahip olan terzi mankeni çeşitlerimizde fransız kalıp, italyan kalıp alternatiflerinde uluslar arası terzi mankeni beden çizelgemizi inceleyebilir.Terzi mankeni bedenleri hakkında bilgi almak isterseniz 0212 567 22 67 numaralı müşteri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Terziler için sunduğumuz avantaj ve kolaylıklar:

  • Poliüretan veya polyester olarak tercihinizi yapabilmeniz.
  • Ayarlanabilir yükseklik mekanizması ile terzi mankenini kendinize göre ayarlayabilirsiniz.
  • İstediğiniz renk ve desende sipariş verebilir veya kumaşınızı siz bize yollayabilirsiniz.
  • Fransız ve italyan kalıp seçenekleri geniş ürün grubumuzdan faydalanabilirsiniz.
  • Hatasız ölçülere sahip birinci kalite bir terzi mankeni ile pratik ve kolay prova.
  • Hissedilir derecede dolgulu malzeme
  • İğne izi ve batışlarına dayanklı kumaş kaplaması
  • Dikey ve her açıdan iğne batışına sahip terzi mankeni (Bu özellik sadece poliüretan terzi mankeni için mevcut)
  • Ayaklık seçiminin krom, ahşap olarak seçilebilmesi.
  • Satış öncesi ve sonrasında profesyonel terzimize danışabilirsiniz.

Bir telefon ile terzi mankeni adresinizde!

Kargo ile Teslimat

Bir telefonla istediğiniz özelliklerdeki terzi mankenini sipariş verebilirsiniz.İstanbul içi siparişler kargo ile en fazla 2 gün, istanbul dışı, 3 iş günü içerisinde ürün teslimatı yapılmaktadır.

%100 Ürün Garantisi

Firmamızdan satın alacağınız tüm terzi mankeni ürünleri %100 garantilidir. Teslimat sonrasında yaşanabilecek ürün ile ilgili problemler öncelikli olarak giderilmektedir. Gold manken satış sonrası hizmetleri..

Terzi Mankeni Stilleri

Hazır stoklarımız veya istediğiniz renk ve desendeki terzi mankeni için sayısız alternatif ve seçeneklerimizin tamamı siz terziler içindir.Provanızı ürünlerimiz ile bir zevk haline dönüştürebilir ve mankenlerimizin kalitenizi yansıtacağına emin olabilirsiniz.

Terzi Mankeni Stilleri


Terzi Mankeni Ölçüleri Bayan Standartları

Siparişinizi vermeden önce mutlaka aşağıda bulunan terzi mankeni ölçü tablomuzu inceleyiniz.Terzi prova mankeni uluslararası bayan beden ölçüleri beden, basen, göğüs, ön omuz, arka omuz ve boyun göğüs olmak üzere düzenlenmiştir.

Terzi Mankeni Bayan Bedenler


Fransız Kalıp Bayan Terzi Mankeni

Birebir dünya standartları ve beden ölçülerinde fransız kalıp terzi mankenlerimizle hatasız prova yapabilirsiniz.Fransız kalıp terzi mankenleri daha çok ülkemizde ince ve zarif görünümü nedeni ile genellikle ürün teşhirinde vitrinlerde kullanılmaktadır.

Fransız Kalıp Terzi Mankeni Bedenleri


İtalyan Kalıp Bayan Terzi Mankeni

İtalyan Kalıp Bayan Terzi Mankeni

Terzi Mankeni Erkek Bedenleri

Terzi Mankeni Erkek Kalıplar

Terzi Mankeni modellerimizi merak ediyor musunuz? Tıklayın!

Bej Jarse Kumaş Polyester Terzi Mankeni

Siyah Jarse Kumaş Polyster Terzi Mankeni

Büyük beden terzi mankeni

Terzi Mankeninde %100 Garanti